EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

W skład oferowanej uniwersalnej linii do belowania wchodzą:

  • Prasa zwijająca Z-543/A przeznaczona do formowania w bele materiałów słomiastych oraz podsuszonej zielonki z przeznaczeniem na sianokiszonkę. Bele o średnicy 1200 mm standardowo obwiązywane są sznurkiem lub opcjonalnie siatką. Prasa może być wyposażona w układ centralnego smarowania łańcuchów. Przystosowana jest w pełni do poruszania się po drogach publicznych.
  • Prasa zwijająca Z-597 przeznaczona do zbioru podsuszonej zielonki o wilgotności 40-60% z przeznaczeniem na sianokiszonkę oraz materiałów. Materiał zwijany jest w bele o średnicy 1200 mm. Prasa wyposażona jest w rotor z docinaczem co zapewnia równomierne kiszenie beli i bardziej strawnej kiszonki. W standardzie bela obwiązywana jest siatką, a prasa posiada dodatkowo sygnalizację akustyczno-świetlną oraz przystosowana jest do poruszania się po drogach publicznych.
  • Platforma transportowa T-665 ma uniwersalne zastosowanie w każdym gospodarstwie rolnym. Umożliwia łatwy załadunek, przewóz i wyładunek od 22 do 33 bel.
  • Przetrząsacz karuzelowy Z-556 przeznaczony jest do roztrząsania i przewracania świeżo skoszonych, półsuchych i suchych trwa, zielonek oraz słomy pokombajnowej.
  • Zgrabiarka Z-554 przeznaczona jest do zgrabiania świeżo skoszonych, półsuchych i suchych traw oraz innych zielonek (lucerny, koniczyny, mieszanek zbóż ze strączkowymi) w podłużne wały przygotowane do zbierania przy użyciu zbieracza pokosów, prasy zbierającej lub sieczkarni polowej. Przystosowana jest do pracy na podłożach miękkich (pola uprawne, łąki) w terenie równinnym i pagórkowatym o wyrównanej powierzchni i nachyleniu do 12% .Zgrabiarka

Zgrabiarka URSUS Z-554
Uniwersalna zgrabiarka karuzelowa


Prasy

Prasa zwijająca URSUS Z-543/A

Prasa zwijająca łańcuchowa

Prasa zwijająca URSUS Z-597

Prasa zwijająca URSUS Z-597Owijarki bel

Owijarka URSUS Z-586
Owijarka samozaładowcza


Zbieracz bel

Zbieracz bel URSUS T-127
Zbieracz bel do załadunku, transportu i rozładunku


Platforma

Platforma do bel URSUS T-665
Platforma przeznaczona do transportu bel słomy
Sprawdź naszą ofertę!
Jesteś naszym klientem?
Ursus Nowa Era
Strefa biznesu