EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

INFOLINIA MASZYNY I CIĄGNIKI ROLNICZE / HOTLINE

22 506 55 34   od pon. do pt. w godz. 8.00 - 16.00


HANDEL KRAJOWY / DOMESTIC MARKET

Ciągniki  
 
Piotr Kruk
tel. +48 508 571 107
email: piotr.kruk@ursus.com

 

 

 

Maszyny rolnicze  
 
Kazimierz Warmiński
tel. +48 669 998 027
email: handel@ursus.com
Bronisław Ostrowski
tel. +48 669 998 006
email: bronislaw.ostrowski@ursus.com
 

Artur Lebioda
tel. +48 695 440 341
email: artur.lebioda@ursus.com

Krystian Podbiegły
tel. +48 669 998 081
email: krystian.podbiegly@ursus.com

 

 

Ładowacze czołowe  
 
Andrzej Silwaniuk
tel. +48 669 998 063
email: andrzej.silwaniuk@ursus.com
 

HANDEL ZAGRANICZNY / EXPORT TRADE

Ciągniki / Agricurtular Tractors   Maszyny rolnicze / Agricurtular Machinery
 
Sylwia Igras

email: sylwia.igras@ursus.com

Mariusz Kania
tel. + 48 722 222 310
email: mariusz.kania@ursus.com

Aneta Mizerska
tel. +48 669 998 041
email: aneta.mizerska@ursus.com

CZĘŚCI ZAMIENNE / SPARE PARTS


Ciągniki  
 
Ernest Mac
tel. +48 725 442 750
email: ernest.mac@ursus.com
Daniel Presz
tel. +48 669 998 092
email: daniel.presz@ursus.com
Jarosław Gołąbek
tel. +48 669 998 089
email: jaroslaw.golabek@ursus.com

 

Maszyny rolnicze  
 
Michał Koprowski
tel. +48 722 110 500
email: michal.koprowski@ursus.com
   
 

SERWIS / SERVICE


Ciągniki Maszyny rolnicze
 
Andrzej Kosowski
tel. +48 669 998 079
email: andrzej.kosowski@ursus.com
Jan Rzewuski
tel. +48 669 998 046
email: jan.rzewuski@ursus.com

MARKETING

 
Jakub Dybich
tel. +48 533 920 960
email: marketing@ursus.com
email: jakub.dybich@ursus.com
 

URSUS FANSHOP

Łukasz Bartoszuk
tel. +48 607 377 618
email: lukasz.bartoszuk@ursus.com
Agnieszka Tyszka
tel. +48 693 551 116
email: agnieszka.tyszka@ursus.com
 

ADRESY / ADDRESSES

 

URSUS S.A. Lublin - Siedziba Główna

20-209 Lublin
ul. Frezerów 7
tel. +48 22 266 0 266
fax: +48 22 506 55 35
email: ursus@ursus.com
email: lublin@ursus.com
 

URSUS S.A., Dywizja w Dobrym Mieście

ul. Fabryczna 21
11-040 Dobre Miasto
tel. +48 22 506 56 00
 
email: dobremiasto@ursus.com  

URSUS S.A., Dywizja w Opalenicy

64-330 Opalenica
ul. 5-go Stycznia 68
tel. +48 22 506 59 00
 
email: opalenica@ursus.com  

URSUS S.A., Dywizja w Warszawie

00-220 Warszawa
ul. Rajców 10
tel. +48 22 506 58 00
 
email:  warszawa@ursus.com
 

 

URSUS S.A., ul. Frezerów 7, 20-209 Lublin. Kapitał zakładowy: 54.180.000 zł opłacony w całości.

Spółka zarejestrowana przez  Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z Siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod KRS 0000013785;

NIP: 739 23 88 088, REGON: 510481080