EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

Każda maszyna potrzebuje sprawnego i szybkiego serwisu oraz dobrej dostępności oryginalnych części zamiennych.  Nasz dział serwisu i części obsługuje kilkunastoosobowy zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem zarówno w prowadzeniu szybkich napraw, jak i sprzedaży części i akcesoriów. Dział dysponuje nowoczesnym magazynem części zamiennych w którym znajduje się kilka tysięcy pozycji asortymentowych.

Ponadto posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu ciągników oraz maszyn i urządzeń rolniczych. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej ROL-MAR zaopatrujemy oryginalnymi częściami Ursus ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Wszystkie zgłoszenia serwisowe realizowane są błyskawicznie poprzez naszą, rozbudowaną sieć dilerską.

Mają Państwo nasze wsparcie przy przeglądach technicznych, zakupie części i bieżących naprawach pogwarancyjnych. Obecnie żaden inny producent nie posiada takich możliwości serwisowych. Jesteśmy po to, by pomagać wam w ciężkiej pracy.

Oryginalne części zamienne do ciągników marki URSUS do nabycia w sieci dystrybucyjnej firmy ROL-MAR

Zamówienia prosimy kierować

sprzedaz@rol-mar.pl

fax: 24 362 30 01

fax: 24 364 43 67

Baza szkoleniowa w zakresie serwisu i marketingu oraz centralny magazyn części zamiennych znajdują się w naszym Oddziale w Lublinie.

W razie potrzeby prosimy o zgłoszenie się do dealera lub kontakt bezpośredni  serwis@ursus.com

Informujemy, że w sprzedaży są już dostępne oleje Ursus Orlen Oil!

Życzymy przyjemnej pracy !