EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

URSUS na rajdzie Wisły2013-05-28

59 edycja Rajdu Wisły okazała się dla załogi URSUS Rally Teamu wyjątkowo udana. Niezwykle wymagające odcinki, nieprzewidywalna pogoda oraz duża ilość kibiców przy trasach - tak w największym skrócie wyglądała 3 runda Rajdowego Pucharu Polski. Tym razem obyło się bez nieprzewidzianych awari i dziwnych przygód. Paweł i Darek bardzo konsekwentnie realizowali taktykę "BHP". Bezpieczny dobór opon, jazda szybka ale bez podejmowania zbędnego ryzyka przyniosły oczekiwany rezultat. Piąte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu oraz drugie w klasie szóstej. Zaczyna widać, iż przejechane kilometry nowym autem dają naszej załodze coraz więcej pewności (a zarazem przyjemności) i w nastepnych startach Paweł z Darkiem zaczną regularnie "upominać" się o podium.

Następny występ załogi URSUS Rally Teamu - Paweł Suchorzebski/Dariusz Gurdziołek to Rajd Gdańsk Baltic Cup, który odbędzie się w dniach 14-15 czerwca. Zapraszamy do kibicowania!

Paweł Suchorzebski – 59 Rajd Wisły dla Ursus Rally Team’u był bardzo udany. To był piekielnie trudny rajd, prawdopodobnie najtrudniejszy w tym sezonie. Organizatorzy przygotowali karkołomne odcinki i samo ukończenie tej imprezy jest dużym sukcesem. Niestety wielu kierowców nie dotarło do mety. Zajęliśmy piąte miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 miejsce w mocno obsadzonej klasie 6. Wynik jest dla mnie bardzo dobry, konsekwentnie realizowaliśmy strategie jechaliśmy rozsądnie i bez absolutnie żadnych przygód. Zdawaliśmy sobie sprawę ze w tych warunkach i na tak trudnych odcinkach niestety wielu zawodników polegnie. Coraz lepiej się czuje w aucie R2, ale mamy jeszcze sporo do poprawienia, jednak bardzo mnie cieszy, ze sama jazda zaczyna sprawiać mi wiele przyjemności, bez tego trudno o dobry wynik. Współpraca z Darkiem dobrze się układa co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Wielkie podziękowania dla całego zespołu Ursus Rally Team. Dobra robota panowie.

Naturalnie największe podziękowania dla legendarnego producenta ciągników oraz maszyn rolniczych, najstarszej w Polsce firmy związanej z motoryzacją czyli kultowego URSUSA oraz za wsparcie ze strony Ursus Energetic, Prologus Sp. Z o.o., Bioenergia Invest S.A., Pol-Mot Auto S.A., Pol-Mot Holding S.A., oraz firmy Rol-Mar oraz WARN.« Powrót