EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

URSUS Rally Team znowu w akcji2013-04-13

W dniu dzisiejszym nastąpiła inauguracja sezonu rajdowego w Polsce. 41 Rajd Świdnicki-KRAUSE w tym roku otwiera cykl LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rajdowy Puchar Polski. Nie zabraknie tutaj również zespołu rajdowego URSUS Rally Team.

- Jest mi niezmiernie miło powiadomić, iż dzięki wsparciu naszego głównego sponsora, najstarszej firmie w Polsce związanej z motoryzacją czyli kultowego URSUSA, będziemy mogli wystartować Fiestą R2 - powiedział Paweł Suchorzebski kierowca rajdowy zespołu URSUS Rally Team. Zaczynamy sezon od wielu nowości, oprócz auta zmienił się także pilot, na prawy fotelu zasiądzie Darek Gurdziołek. Mamy wielki głód rajdowania ale cel na ten rajd jest jeden, przede wszystkim meta i wysoka pozycja. Mamy jednak świadomość, iż musimy się wjeździć w nowe auto i zgrać z pilotem a to wymaga czasu.

Prolog rajdu zostanie rozegrany na świdnickich ulicach a kolejne dni to zmagania kierowców na odcinka specjalnych zlokalizowanych w okolicach Świdnicy. W rajdzie weźmie udział 48 załóg, które będą miały do pokonania 14 odcinków specjalnych o łącznej długości 170 km.

Sponsorami głównymi rajdowego sezonu URT 2013 są firmy: URSUS S.A., Ursus Energetic,  Prologus Sp. z o.o., Bioenergia Invest S.A., POL-MOT Auto S.A., POL-MOT Holding S.A., oraz Rol-Mar i WARN.

Zapraszamy wszystkich na odcinki - trzymajcie za nas kciuki.
 « Powrót